Společnost ELIJA spol. s r.o. byla založena v roce 1995.

Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti účetnictví malým a středním podnikatelům a firmám. Převážná většina našich klientů je z Brna, okolí Brna a jihomoravského kraje. Jako profesionálové ctíme osobní, firemní a obchodní tajemství, která jsou nám svěřena při výkonu našich služeb. Naše mlčenlivost je smluvně zajištěna a přenesena také na naše zaměstnance a spolupracovníky. Klademe velký důraz na soustavné odborné vzdělávání našich pracovníků. Spolupracujeme s daňovou poradkyní a auditorskou firmou. Samozřejmostí je pojištění firmy na odpovědnost za škody vzniklé při výkonu předmětu podnikání a tím se redukuje jakékoliv riziko na straně klienta.

Sídlo společnosti se nachází v samém středu města Šlapanic. Dostupnost MHD je cca 2min.chůze. Parkoviště přímo u budovy.

V posledních deseti letech prošlo naší firmou také mnoho studentů středních i vysokých škol, kteří u nás vykonávali odbornou praxi.

Naše účetní kancelář nabízí zpracování:

Ceny stanovujeme individuálně po dohodě s Vámi na naší první společné schůzce a to podle množství dokladů, odvětví a náročnosti zpracování.

Je možné se domluvit na měsíšní paušální částce.


11.07.2014